WITAMY W EUROMASTER SCHMIDT

Firma Schmidt jest serwisem z rodzinną tradycją , istniejącą na rynku od ponad 30 lat. Długoletnie istnienie na rynku, oraz fakt że nasza kadra nie zmieniła swojego składu od długich lat, czyni nas jednym z najbardziej doświadczonych serwisów samochodowych w regionie. W grudniu 2012 firma dołączyła do Euromaster – europejskiej , wiodącej sieci warsztatów szybkiej obsługi  wyspecjalizowanej  w kompleksowym serwisie pojazdów w mechanice i serwisem opon.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Doświadczenie

Serwisy co roku przechodzą szereg audytów jakości przeprowadzanych przez niezależną firmę audytorską SGS. Audytorzy sprawdzili poprawność działań związanych z obsługą pojazdów, bezpieczeństwem użytkowników i pracowników serwisu oraz jakość obsługi klienta.

Certyfikat Zgodności Euromaster

W wyniku audytu otrzymaliśmy Certyfikat Zgodności Euromaster, który potwierdza dostosowanie pracy naszego serwisu do procedur sieci Euromaster. Ponadto w 2014 roku firma została wyróżniona Certyfikatem Zgodności Michelina, który jest dowodem na przestrzeganie norm jakości stosowanej przy obsłudze technicznej i handlowej.

Pracownicy

Firmę tworzy załoga 17 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy cenią sobie każdy indywidualny kontakt z klientem i rozumieją jego potrzeby.